Срібні сережки колодки пшениці "Дори Батьківщини" — колосся, що шептять про ніжність Лимонна позолота

Новинка
- В наявності
- Код: Щ1468п
8 500 ₴
+380 (98) 576-28-29
Kievstar
- +380 (99) 923-00-63Vodafone
- +380 (73) 108-14-87Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Дари Батьківщини» — срібло, в якому живе тепло землі і блиск врожаю
«Дари Батьківщини» — це комплект сережок, натхненний образом зрілого колоса. Витончені лінії прикрас повторюють природну форму зерен, уособлюючи символіку родючості, сили та спокою.
Срібло 925 проби створює гармонійне поєднання благородства і природної легкості. Цей комплект підходить тим, хто шукає не просто прикрасу, а символ зв'язку із землею, жіночністю і внутрішнім ритмом природи.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCHERBAKVV |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Без каміння |
| Тематика малюнка/форми | Патріотичний, Торжество, Рослини |
| Тип застежки | Петля |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 13.3 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Лимонна позолота |
- Ціна: 8 500 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробочка







