Продавець Miss Silver – магазин ювелірних виробів із срібла розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1230 відгуків
Перед оплатою погодьте наявність! Термін відправки 2-10 дн.

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Miss Silver - магазин ювелірних прикрас зі срібла

+380 (99) 923-00-63
Vodafone
+380 (98) 576-28-29
Kievstar
+380 (73) 108-14-87
Life

Поради щодо догляду та очищення срібла

Срібні ювелірні вироби Miss Silver створюються за попередньо розробленими ескізами з високоякісного дорогоцінного металу. Ми використовуємо в роботі стерлінгове срібло 925 проби, золото 375 проби, штучне та дорогоцінне каміння зарубіжного виробництва з хорошими оптичними характеристиками та якісним огранюванням. Таким чином, вибрані вами прикраси будуть яскравими, стильними та одночасно надійними при носінні.

Срібні прикраси зазвичай надовго зберігають свій неповторний блиск. Чому ж ваше срібло потемніло? Під впливом деяких зовнішніх факторів і механічних пошкоджень, вони все-таки можуть дещо потемніти. Щоб надовго зберегти цінність та новизну набутої речі, необхідно уникати таких негативних впливів.

Причини можливого потемніння срібла:

- Підвищена вологість у приміщенні. Не слід знімати та зберігати срібні вироби у ванних кімнатах, а також поблизу інших джерел вологи. Рекомендуємо зберігати їх в окремій скриньці, футлярі з м'якою обшивкою всередині або звичайному мішечку.

- Деякі зовнішні дії. Необхідно знімати прикраси зі срібла під час господарських робіт, приготування їжі, косметичних та водних процедур, нанесення та зняття макіяжу, заняття спортом, нічного сну.

- Механічні пошкодження. Намагайтеся не піддавати прикраси механічним впливам, які можуть порушити їхню цілісність, деформувати поверхню та пошкодити каміння. Не варто чистити вироби зі срібла зубною пастою або харчовою содою, абразивні частинки, яких дряпають їхню поліровану поверхню.

-Професійна діяльність власника. Уникайте контакту ювелірних виробів з будь-якими хімічними речовинами та сполуками, медичними препаратами, продуктами харчування, лікувальними грязями, морською та водопровідною водою.

- Стан здоров'я людини. Ще одна причина можливого потемніння виробів із срібла – певні захворювання, Ваш фізичний та психологічний стан, особливості та тип шкіри.

Як очистити срібло від чорноти та потемніння? Якщо, в силу тих чи інших причин, прикраси все ж таки дещо потьмяніли, наші не складні рекомендації щодо догляду та чищення срібних виробів, допоможуть легко повернути їх первісну красу і блиск.

Методи догляду та чищення ювелірних виробів зі срібла:

1.Використання спеціально розроблених рідин. Практично у будь-якому ювелірному магазині можна придбати професійні розчини, креми, серветки для догляду за сріблом.

Забруднені прикраси потрібно помістити в розчин і, залежно від ступеня почорніння, залишити на деякий час. Використовуючи крем, нанесіть його невелику кількість на м'яку тканину і, не докладаючи зусиль, протріть забруднені місця. Спеціальні сухі серветки також досить ефективно видаляють потемніння, але не справляються із сильним забрудненням.

Після процедури очищення срібла «ювелірною косметикою» Ваші прикраси стають новими. Але у випадку виробів з натуральним камінням, використовувати її потрібно дуже обережно. Вона може пошкодити каміння, що має м'яку структуру і змінити їх колір.

2.Очищення срібних прикрас домашніми засобами.

Перед застосуванням інших способів очищення і домашнього догляду, потрібно замочити вироби в розчині теплої води з милом, після чого добре промити, протерти і відполірувати м'якою тканиною або замшею.

Далі, можна використовувати розчини домашнього приготування та повсякденні засоби, такі як:

- Розчин соди: на 1 л гарячої води - 50 г харчової соди.

- розчини нашатирного спирту: на 1 ложку спирту беремо 10 ложок води, або на літр теплої води з милом додати 1 столову ложку спирту.

- Перекис водню: потрібно використовувати дуже обережно, так як вона може вплинути як позитивний, так і негативний вплив на зовнішній вигляд виробу, залежно від складових сплаву срібла.

- Розчин лимонної кислоти або сік лимона.

3. Очищення та полірування виробів у ювелірній майстерні. Найбезпечніший та найефективніший спосіб очищення Ваших улюблених прикрас. Ювелірний майстер, у процесі роботи, обов'язково зверне увагу на склад металу, види каменів, додаткове покриття та інші тонкощі виробу, що запобігатиме неприємним несподіванкам.

Необхідно враховувати особливості догляду за різновидами виробів із срібла.

Як почистити срібло з родієвим покриттям? Такі вироби найкраще очищати просто м'якою серветкою і не допускати механічних впливів на поверхню, тому що родій має властивість після закінчення деякого часу стиратися.

Як почистити срібло із золотим напиленням та накладками золота? Срібло із золотими вставками та позолотою – вимагає особливого догляду та не допускає використання «народних» методів очищення. При незначних забрудненнях можна використовувати суху тканину, замшу або фланель. Вдома очистити срібло з позолотою можна за допомогою оцту або спирту етилового, після чого промити водою і просушити на повітрі. Увага! Забороняється використовувати нашатирний спирт для очищення прикрас із срібла із золотом.

Як почистити срібло з перлами? Прикраси із срібла з перлами – вимагають делікатного догляду. Їх необхідно регулярно промивати в мильному розчині, очищати сухою серветкою та не допускати зайвого забруднення. У жодному разі не використовуйте нашатирний спирт, перекис, абразивні речовини та інші «народні» засоби, які можуть змінити колір та зіпсувати зовнішній вигляд перлини.

Як почистити срібло з цирконієм та іншими камінням? Срібні вироби з фіанітами та різноманітними штучним і напівдорогоцінним камінням – зазвичай очищають за допомогою ювелірних косметичних засобів. Для очищення каменю від пилу та бруду можна використовувати ватну паличку, змочену в гліцерині чи одеколоні. Натуральне каміння рекомендується очищати лише сухими методами.

Як почистити срібло із емаллю? Срібні прикраси з кольоровою емаллю також чистять тільки за допомогою сухої серветки, замші або повсті, щоб уникнути пошкодження декоративного покриття.

Бережний догляд та акуратність у носінні, дозволить надовго зберегти гарний первозданний вид ювелірних виробів і вони, безперечно, будуть служити та радувати Вас ще довгий час.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner