Сережки з позолотою у вигляді конюшини з малахітом - "Зелена конюшина" (1 см)

- В наявності
- Код: З158.2
1 500 ₴
+380 (99) 923-00-63
Vodafone
- +380 (98) 576-28-29Kievstar
- +380 (73) 108-14-87Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібні сережки в позолоті у вигляді конюшинки з малахітом
Срібні сережки з позолотою оснащені вставками у вигляді конюшини з малахіту. Кожен листочок прикрашений білими фіанітами, які яскраво сяють на сонці. Поєднання срібла з зеленим має гарний вигляд, як з повсякденним одягом так із святковим одягом .
Прийнято вважати, що срібло - метал для чутливих людей, воно допоможе впоратися з емоціями та захистить вас.
Характеристики:
- Метал- срібло 925 проби
- Покриття - позолота 585 проби
- Вага - 3,04 г
- Термін відправки 2-7 дні.
Доставка. Безкоштовно по території України при замовленні на суму від 2000 грн. При умові повної оплати на розрахунковий рахунок! Середній термін доставки 2-5 днів.
Оплата. Готівкою при отриманні замовлення на складі Нової Пошти і кур'єрської доставки. Безготівкова – банківський переказ , поповнення через платіжні термінали, онлайн оплата на сайті.
Якість. Вироби виготовлені в Україні та пройшли контроль Державної Пробірної Палати України та ВТК. Проба, пломба і бірка виробника присутні.
Обмін. Проводиться протягом 14 днів з моменту відправлення замовлення клієнту.
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Вага | 3.04 г |
Вид виробу | Сережки-цвяшки (Пусети) |
Камені вставки | Малахіт |
Покриття | Позолота |
Стать | Жіноча |
Проба | 925 |
Стан | Новий |
Тип застежки | Гвоздик |
Колір каменів | Зелений |
Колір металу | Жовтий |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробочка