Срібне масивне кольє-ланцюг з фіанітами «Велюр» | 925 проба, 15 мм

- Під замовлення
- Код: Велюр
Відправка з 12 квітня 202617 380 ₴
+380 (98) 576-28-29
Kievstar
- +380 (99) 923-00-63Vodafone
- +380 (73) 108-14-87Life
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібне масивне кольє-ланцюг з фіанітами «Велюр»
Розкішне срібне кольє «Велюр» у вигляді масивного ланцюжка — прикраса, що створює ефектний акцент у образі. Ланки інкрустовані сяючими фіанітами, які красиво переливаються при світлі та підкреслюють благородний блиск срібла 925 проби.
Ширина 15 мм та відчутна середня вага 52,05 г надають кольє статусності й впевненого характеру. Ідеальний вибір для вечірніх виходів, святкових подій або як statement-прикраса для стильних образів.
Також можна придбати до нього браслет на руку.
Вироби поставляються в термін до 7 робочих днів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT |
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Покриття | Без покриття |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Фіаніт |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий |
| Форма каменю | Круг |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 52.05 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 17 380 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова коробочка









