Корзина
186 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Работаем во время карантина! Сроки до 5 дн.
+380999230063
+380999230063
+380985762829
+380731081487
Miss Silver – магазин ювелирных украшений из серебра

 

Люблю Украину!

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

Miss Silver з задоволенням презентує своїм любим клїєнтам неповторну колекцію патріотичних срібних прикрас «Люблю Україну»! Ці витвори ювелірного мистецтва ми створювали для людей, чиї серця наповнені любов’ю і повагою до рідної Землі та своїх предків. Ми прикрасили срібні каблучки, сережки та аксесуари жовто-блакитними кольорами, українською символікою, гаслами: «Слава Україні – Героям Слава!», «Україна понад усе», зображеннями та словами Т.Г.Шевченка, елементами червоно-чорної та синьо-чорної вишиванки та їн.

Кожна українська жінка, дівчина, мама, бабуся – неодмінно обере для себе неповторну каблучку з вишиванкою, сережки з українською символікою або декоративний хрестик в народному стилі.

Кожен справжній чоловік, хлопець, батько, захисник своєї Батьківщини  - обов’язково знайде свій ексклюзивний перстень з тризубом, каблучку з патріотичними гаслами або срібний військовий жетон з іконою та рядками Т.Г.Шевченка.

Крім того срібні прикраси в українському стилі стануть найкращим подарунком на будь-яке свято і прийдуться до смаку всім, хто живе з Україною в серці.

З любов’ю до України та своїх клієнтів – Miss Silver, твоя найкраща подруга в виборі витончених прикрас зі срібла. Приємних покупок з нами!